TRUMF International s.r.o.

TRUMF International s.r.o. je česká společnost založená v roce 1992, která svým zaměřením navázala na šedesátiletou rodinnou tradici v masné a uzenářské výrobě. Ve výrobním závodě, který najdete v malé obci Dolní Újezd v Olomouckém kraji, vyrábíme prvotřídní koření a kořenicí směsi určené především pro profesionální použití v potravinářství. Koření značky TRUMF najdete v masných výrobcích předních českých i zahraničních masokombinátů, v konzervárenských a gastronomických provozech. Koření značky TRUMF je vyváženo do více než dvaceti zemí střední, východní Evropy a Asie. Více informací naleznete na www.trumf.cz.

Prvotřídní kvalita koření pro každého

Koření značky TRUMF nanajdete v nabídce žádného obchodu, je určeno primárně pro profesionály. Pro všechny, kteří si chtějí užít prvotřídní kvalitu a čerstvost koření TRUMF je určen náš eshop. Vývojoví technologové společnosti TRUMF International s.r.o. pro vás vybrali nejoblíbenější kořenicící směsi značky TRUMF, které si díky internetovému obchodu může koupit opravdu každý.ČERSTVÉ KOŘENÍ - Vysoká kvalita koření a kořenicích směsí TRUMF je zajištěna vysokou technickou úrovní, několikastupňovým systémem kontroly a profesionálním přístupem kvalifikovaných a zkušených pracovníků.

VÝHODNÁ CENA - U nás zakoupíte koření TRUMF v cenově příznivějším 100 g balení, standardní komerční balení má přitom pouze 20 g. Koření TRUMF je tedy cenově výhodnější.

PŘÍMO OD VÝROBCE - TRUMF International s.r.o. je předním českým zpracovatelem a výrobcem koření. Nákupem u nás získáte chutné a zdravé koření v prvotřídní kvalitě.

BEZPEČNÉ KOŘENÍ - Koření a směsi koření TRUMF jsou vyráběny v nejvyšším evropském standardu. Úroveň zajištění systému jakosti potvrzují mimo jiné tři certifikáty mezinárodní normy ISO a certifikát IFS, jejichž jsme držiteli.